Menu

Organizator

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
im. F. Chopina w Nowym Sączu

Współorganizatorzy

Urząd Miasta Nowego Sącza

Nowosądecka Mała Galeria

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu

Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu

Pijalnia Artystyczna w Piwnicznej-Zdroju

Lubovnianskie Muzeum Hrad v Starej L'ubovni (Słowacja)

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie

Małopolskie Centrum Kultury "Sokół" w Nowym Sączu

Ośrodek Konferencyjno – Wystawienniczy Kasztel w Szymbarku

Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej w Nowym Sączu

Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Uściu Gorlickim

Parafia pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Sękowej

Koncert kameralny w Ratuszu w Nowym Sączu

Program koncertu

 

1. Andriej Pietrow - Walc
Maria Stępień - flet
Anastazja Lewandowskaia – fortepian

2. Jérôme Naulais – Petité Suite Latine
Zuzanna Zajda – saksofon

3. André Chailleux – Andante et Allegro
Mikołaj Zdebski - saksofon
Zuzanna Całka – fortpian

4. Howard Blake – Dance of the Snowman
Zofia Frączyk – flet
Anastazja Lewandowskaia – fortepian

5. Wolfgang Amadeus Mozart – Andante
Zuzanna Zielonka – flet
Anastazja Lewandowskaia – fortepian

6. Leo Delibes – Flower duet
Aleksandra Dunajska, Zofią Frączyk – duet fletowy
Anastazja Lewandowskaia – fortepian

7. Nikolai Rimski-Korsakow – Pieśń arabska z Szecherezady
Katarzyna Nowicka – flet
Anastazja Lewandowskaia – fortepian

8. Johann Sebastian Bach – Suita h-moll
Polonaise
Menuet
Badinerie
Aleksandra Dunajska – flet
Anastazja Lewandowskaia – fortepian

9. Anton Bernhard Fürstenau – Duo Concertante
Aleksandra Dunajska, Katarzyna Nowicka – duet fletowy
Anastazja Lewandowskaia – fortepian

10. Carl Reinecke – Ballada
Julia Myszor – flet
Anastazja Lewandowskaia – fortepian

11. Astor Piazzolla opr. Florent Heau - 3 tanga na kwartet klarnetowy
La Misma Pena
Adios Nonino
Kwartet klarnetowy w składzie:
Gawel Celeban - 1 klarnet, Jakub Szura - 2 klarnet, Dawid Dylewski - 3 klarnet, Miroslaw Straczek - 4 klarnet

12. Joaquin Rodrigo - "Invocacion y danza"
Aleksandra Sapok - gitara

13. Jacques Offenbach, opr.David Lopez - Barcarola z "Opowiesci Hoffmanna"
Septet klarnetowy w skladzie:
Miroslaw Straczek, Karol Siedlarz, Kamil Siedlarz, Borys Toczyski, Dawid Dylewski, Jakub Szura

14. Gordon Levin - Two of a kind na 2 klarnety
Allegro
Moderato
Allegro
Duet klarnetowy w składzie: Karol Siedlarz, Kamil Siedlarz

15. Karol Szymanowski - II Koncert skrzypcowy Op.61
Julia Wronska - skrzypce
Adam Szyszka - fortepian

16. Marek Pasieczny - "Homenaje a Manuel de Falla"
Natalia Radziszewska - gitara

17. Camile Saint-Saens - Romans op. 37
Kacper Kwaśniak – flet
Anastazja Lewandowskaia – fortepian

18. Marek Piaseczny – Światła z przylądka Byron
Mirosław Drożdżowski – Morelowa samba
Natalia Sieklucka - gitara

18. Romuald Twardowski - Adagio z Fantazji polskiej
Wiktor Mieczykowski, Piotr Wicenciak - skrzypce

19. Georges Hüe - Fantaisie
Joanna Szambelan - flet
Anastazja Lewandowskaia – fortepian

20. Romuald Twardowski - Taniec Fantastyczny
Hubert Kociszewski, Justyna Plader - skrzypce

21. Carl Reinecke - Sonata "Undine" op. 167 cz. IV
Finale. Allegro molto agitato ed appassionato, quasi Presto
Mariam Inasaridze - flet
Anastazja Lewandowskaia – fortepian

22. Charles August de Bériot - Duet nr 4 Op.87
Hubert Kociszewski, Jonasz Toczyski - skrzypce

23. Max Bruch - Koncert skrzypcowy g-moll Op.26
cz. II Adagio
Wiktor Mieczykowski - skrzypce
Ewa Skardowska - fortepian

24. Wolfgang Amadeus Mozart – Menuet
Grażyna Bacewicz – Nokturn, Krakowiak
Amelia Kasprzyk, Magdalena Biśta – duet skrzypcowy

25. Krzesimir Dębski – Cascades
Julia Wrońska – skrzypce solo

26. Niccolò Paganini – Kaprys nr. 2
Maksymilian Frach – skrzypce

27. Wolfgang Amadeus Mozart – Duet
Allegro
Polonaise
Allegro
Mateusz Więcławek, Łukasz Kozyra – duet saksofonowy

28. Edvard Grieg – „Za czasów młodości”
Katarzyna Glaza – fortepian

29. Robert Schumann - Aufschwung Op.12
Mikołaj Frach – fortepian

30. Henryk Wieniawski – Scherzo – Tarantelle Op.16
Wojciech Chmielewski – skrzypce
Ewa Skardowska - fortepian

31. Johann Sebastian Bach – Adagio z Sonaty g-moll na skrzypce solo
Partita E-dur na skrzypce solo – Laure
Wojciech Sojka – skrzypce

32. Giacomo Puccini - aria Mimi z opery "La Bohème" - "Donde lieta "
Hojeong Cho - sopran

33. Jules Massenet - aria Charlotte z opery "Werther" - "Va! Laisse couler mes larmes"
Kamila Korgól - mezzosopran

34. Wolfgang Amadeus Mozart - aria Mademoiselle Silberklang z opery Der Schauspieldirektor "Bester Jungling"
Nikolai Rimski-Korsakow - "Gdy kocha Słowik róży pąk"
Magdalena Pikuła – sopran
Szymon Kowalczyk – fortepian

35. C. Saint-Saëns - aria Dalili z opery "Samson i Dalila"- "Mon coeur s' ouvre a ta voix", G. Rossini - aria Rozyny z opery "Cyrulik Sewilski"- "Una voce poco fa"
Natalia Ołów – mezzosopran
Szymon Kowalczyk – fortepian

36. Gaetano Donizetti - Aria Marii z opery "La fille du régiment" - "Il faut partir"
Ludomir Różycki - Piosenka Caton opery "Casanova"
Alicja Krasińska - sopran
Szymon Kowalczyk – fortepian

37. W. A. Mozart - aria Zerliny "Batti, batti, o bel Masetto" z I aktu op. "Don Giovanni"
Agata Czemerys - sopran

38. W. A. Mozart - aria Don Giovanniego "Deh, vieni alla finestra" z II aktu op. "Don Giovanni"
Andrzej Lenart - baryton

39. F. Schubert - "Die junge Nonne" D. 828
Martyna Sułek - sopran

40. A. Rubinstein - trzeci romans Demona "Ja tot, katoramu wnimala" z III aktu op."Demon"
Michał Rudziński - bas

41. A. Ponchielli - aria Cieci "Voce di donna" z I aktu op. "La Gioconda"
Mariola Rudzińska - kontralt

42. P. I. Czajkowski - recytatyw i aria Oniegina "Wy mnie pisali..." z I aktu op. "Eugeniusz Oniegin" - Konrad Borowiec - baryton

przy fortepianie Rafał Mokrzycki