Menu

Organizator

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
im. F. Chopina w Nowym Sączu

Współorganizatorzy

Urząd Miasta Nowego Sącza

Nowosądecka Mała Galeria

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu

Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu

Pijalnia Artystyczna w Piwnicznej-Zdroju

Lubovnianskie Muzeum Hrad v Starej L'ubovni (Słowacja)

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie

Małopolskie Centrum Kultury "Sokół" w Nowym Sączu

Ośrodek Konferencyjno – Wystawienniczy Kasztel w Szymbarku

Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej w Nowym Sączu

Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Uściu Gorlickim

Parafia pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Sękowej

Międzynarodowa Orkiestra Festiwalowa gościła w Muszynie

Kuracjusze, turyści oraz mieszkańcy Muszyny i okolic, pomimo niesprzyjającej pogody przybyli do Amfiteatru Zapopradzie, gdzie odbył się kolejny koncert plenerowy Międzynarodowej Orkiestry Festiwalowej. Występowi młodych artystów towarzyszył plener malarski.

Program koncertu:

 

Henryk Wieniawski – Obertas

Max Bruch – Kol Nidrei

Ernest Bloch – Nigun

Edward Grieg – Śmierć Asy z I Suity Peer Gynt

Edward Grieg – Pieśń Solvejgi z II Suity Peer Gynt

Georges Bizet – „Arlezjanka”

Tańce chasydzkie

 

Międzynarodowa Orkiestra Festiwalowa pod dyrekcją Bernarda Le-Monnier, w składzie:

Flaga Kaja Wisława wiolonczela, Janik Marcelina wiolonczela, Skocka Maria altówka, Słowikowska Maria altówka, Reichert Natalia altówka, Hutek Jan kontrabas, Cerbe Tomasz kontrabas, Kościuszko Dominika altówka, Rolka Aleksandra skrzypce, Toporkiewicz Anna skrzypce, Kiełbasa Joanna skrzypce, Choma Anna skrzypce, Rosińska Joanna skrzypce, Ziarkowska Magdalena skrzypce, Myszkowska Anna skrzypce, Grząba Małgorzata skrzypce, Dąbrowska Gabriela gitara, Mizgaja Marta gitara, Jakubczak Magdalena gitara, Gudim Norum Emilie skrzypce, Hugo Hilde skrzypce, Hemsing Andris skrzypce, Meinich Lore skrzypce, Rosenvinge Hedvig altówka, Kielak Paweł kontrabas, Gurgal Maria gitara, Rzeszuto Anna gitara, Krokosz Aleksandra gitara, Gajny Sebastien skrzypce, Gajny Antoine wiolonczela, Djender Juliette skrzypce, Walczak Pauline altówka, Aubrun Ermengarde altówka, Lanneau-Cassan Arthur skrzypce, Holvoet Clement skrzypce, Mirczak Jakub wiolonczela