Klarnecistka, naukę muzyki rozpoczęła w PSM I i II stopnia w Lublinie w klasie klarnetu prof. Andrzeja Rzymkowskiego a następnie prof. Adama Cegiełkowskiego, kontynuowała w AMFC w Warszawie w klasie prof. Ryszarda Sztajerwalda, Mirosława Pokrzywińskiego i Romualda Gołębiowskiego. W 2002 roku ukończyła studia podyplomowe z kameralistyki na tej samej uczelni w klasie prof. Barbary Halskiej. Brała udział w licznych festiwalach i kursach muzycznych doskonaląc swoje umiejętności u pedagogów: G. Deplus, P Cuper, A.Pay, A Prinz, G. Dangen, M. Whight. W 1996 r. była stypendystką Dartington Music School w Wielkiej Brytanii. W 1998 r. zdobyła III miejsce na Międzynarodowym Konkursie Muzyki Kameralnej w Krakowie, w kategorii solista. Jest członkiem trio stroikowego, z którym koncertowała w USA, Francji, Holandii, Czechach i Wielkiej Brytanii. Zespół ten zdobył II nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Muzyki Kameralnej im. K. Pendereckiego w Krakowie w 1999r. Od 1996 współtworzy zespół Brahms Trio. Zespół ten ma bardzo szeroki repertuar oraz osiągnięcia: udział w finale Międzynarodowego Konkursu im. J. Brahmsa (1997), wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Kameralnej w Kłodzku (1999), laureat III miejsca V Międzynarodowego Konkursu Współczesnej Muzyki Kameralnej im. K. Pendereckiego w Krakowie(2001), dwukrotny laureat Festiwalu Muzyki Austriackiej im. B. Hubermana w Warszawie. W 2000 roku odbyła tournee po Stanach Zjednoczonych jako solistka. W latach 2005- 2011 była klarnecistką oraz inspektorem orkiestry Mazowieckiego Teatru Muzycznego-Operetki im. Jana Kiepury w Warszawie. Współpracuje z różnymi orkiestrami: Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie, Orkiestra Teatru Wielkiego, Płocka Orkiestra Symfoniczna, Sinfonia Nova, Teatr Polski, Teatr Żydowski oraz z wieloma kameralistami z Polski i z zagranicy. Wraz z Orkiestrą Filharmonii Lubelskiej kilkakrotnie występowała jako solistka.
Od 24 lat zajmuje się pracą pedagogiczną. Prowadzi klasę klarnetu w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie, od 2017 roku pełni funkcję kierownika Sekcji Instrumentów Dętych i Perkusji. Jej uczniowie są laureatami około 300 prestiżowych nagród w krajowych i międzynarodowych konkursach i przesłuchaniach, między innymi w Czechach, Słowenii, Portugalii, Holandii, Szwecji, USA, Rosji, Włoszech. Ponadto wielokrotnie byli nagradzani nagrodami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz stypendiami: Stypendium Artystyczne im. F. Wybrańczyka Fundacji Sinfonia Varsovia, Stypendium MKiDN „Młoda Polska”, Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Stypendium Fundacji „Omnibus”. Naukę kontynuują na wyższych uczelniach muzycznych w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Uniwersytecie Mozarteum w Salzburgu, Music-Akademie der Stadt Basel.
Od kilkunastu lat jest wykładowcą na kursach mistrzowskich organizowanych w Polsce: Nowym Sączu, Pasymiu, Kąśnej Dolnej, Szczecinku, Wadowicach. Regularnie prowadzi też warsztaty, wykłady oraz kursy metodyczne w szkołach muzycznych w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Białej Podlaskiej, Sochaczewie, Tczewie, Piszu, Pruszczu Gdańskim, Łodzi, Międzyrzeczu, Zielonej Górze, Cieszynie, Wadowicach, Zduńskiej Woli, Tymbarku, Olsztynie.
Wielokrotnie zasiadała w składzie jury konkursów i przesłuchań. Współpracuje z CENSA oraz CEA, jest również ekspertem do spraw awansu zawodowego nauczycieli oraz konsultantką CEA .
Za swoje osiągnięcia pedagogiczne oraz wkład w rozwój kultury polskiej wielokrotnie była nagradzana przez Dyrektora szkoły, Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W 2017 roku została także odznaczona honorową odznaką Zasłużony Kulturze Polskiej.