Urodziła  się  w  Warszawie  w  rodzinie  muzycznej. Dyplom warszawskiej  Akademii  Muzycznej uzyskała pracując pod kierunkiem Tadeusza Wrońskiego, Stanisława  Kawalli  i Magdaleny  Rezler. Uczestniczyła w mistrzowskich  kursach  interpretacji  pracując  pod  kierunkiem Oleha  Krysy i André Gertlera. Jest  laureatką  krajowych i  międzynarodowych  konkursów  skrzypcowych i kameralnych, m. in. w Brescii i Vercelli.

Koncertuje  jako  kameralistka różnych formacji. Od 1997 r. współpracuje z wiolonczelistą Piotrem Hausenplasem w duecie smyczkowym OTTOCORDE; od 2007 roku także z pianistą Lechem Napierałą w trio fortepianowym SUBITO. Występowała na Festiwalach Baroque d’Augverne (Francja): w formacji tria barokowego z klawesynistką Bogumiłą Gizbert-Studnicką i altowiolistką Natalią Reichert – Trio St. Stanislas, jak i ansamblu dwojga skrzypiec z fortepianem: Quorum a Cordi (z Damianem Kułakowskim i Małgorzatą Zielińską-Kościów).

Od 2001 jest profesorem klasy skrzypiec na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w  Warszawie, od 2012 także w Akademii Muzycznej w Krakowie. Do roku 2014 przez szereg lat była nauczycielem także w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie.

Jej  wychowankowie są  laureatami  czołowych  miejsc  wielu konkursów  skrzypcowych  i  kameralnych. Prowadzi letnie kursy interpretacji w Polsce (Łańcut, Kołobrzeg, Nałęczów, Nowy Sącz, Przemyśl)                 i Słowacji (Dolny Kubin -Schola Arvenzis) . Pedagogicznym doświadczeniem dzieli się z nauczycielami szkół muzycznych różnych miast Polski podczas seminariów, wykładów i konsultacji. 

 Jest członkiem jury wielu konkursów i przesłuchań skrzypcowych i kameralnych, należą do nich m. in.: Międzynarodowy Konkurs na skrzypce solo im. Tadeusza Wrońskiego, Ogólnopolski Konkurs Interpretacji muzyki skrzypcowej im. I. Dubiskiej, Concorso Lipizer w Gorizii, International Jeunesses Musicales Competition w Belgradzie, Talents for Europe w Dolnym Kubinie, Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Janko Muzykant, Sochaczewskie Spotkania Kameralne, Sierpeckie Dni Muzyki, Wiosna Młodych Kameralistów,  Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO, Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Vivaldi 330 w Wieliczce 2008.

Prowadzi działalność wydawniczą, współpracując z Wydawnictwem Akord i EUFONIUM (system gam, opracowanie Fantazji G. Ph. Telemanna, komplet utworów na skrzypce i fortepian E. Młynarskiego).

Za swoją działalność dydaktyczną otrzymała kilkakrotnie nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej; Medal Komisji Edukacji Narodowej i Brązowy Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” . W 2008 roku, po zwycięstwie uczniów w czterech kategoriach Konkursu TALENTS FOR EUROPE (Dolny Kubin, Słowacja) została uhonorowana tytułem Nauczyciela Roku.